Studijní obory

         

 

Den otevřených dveří

Nejlepší určitě je vidět školu na vlastní oči. Takže neváhejte a přijďte nás navštívit.

Připravujeme pro Vás dny otevřených dveří, které proběhnou 3. listopadu 2017 a 13. listopadu 2017, vždy od 8:00 do 17:30. Pokud Vám tyto termíny nevyhovují, zavolejte a domluvte si individuální termín.

Stejně jako v minulých letech se na Vás těší pedagogové i studenti, kteří se Vám budou individuálně věnovat. Prohlédnete si veškeré prostory školy, ve kterých jsou vyučovány jak všeobecně vzdělávací, tak i odborné předměty. Rádi také odpovíme na Vaše otázky.

 

Přípravné kreslení

Informace k přípravnému kreslení (kurz před talentovými zkouškami) si můžete prohlédnout zde.

Studium na SŠUŘ

Škola vychovává žáky jednotlivých oborů k profesionálnímu zvládnutí vyučovaných uměleckých i všeobecně vzdělávacích předmětů.

Našim žákům jsme schopni zprostředkovat ubytování ve školském zařízení – Domově mládeže, Krakovská ul. v Ostravě – Hrabůvce. Počet ubytovaných žáků představuje asi 4 % z celkového počtu žáků. Dostupnost je 6 minut autobusem nebo tramvají MHD, případně 20 minut pěšky. Stravování žáků je smluvně zajištěno v jídelně Základní školy Kpt. Vajdy v Ostravě – Zábřehu, která je vzdálená 7 minut chůze od školy.

 

Talentové zkoušky

Veškeré informace o přijímacím řízení a dni otevřených dveří Vám rádi poskytneme na telefonním čísle 596 746 064 nebo 606 362 825.