Halloween 2021

Aneb když na chodbě potkáte zajímavé lidi v ještě zajímavějších kostýmech. - Reportáž z letošního strašidelného Halloweenu. První ročník dopadl skvěle, pekelně skvěle!

Dnes u nás na škole proběhl dlouho plánovaný a očekávaný halloweenský den. V zajímavých kostýmech se dnes objevili nejen žáci ale také učitelé. Na chodbách naší školy jste dnes mohli potkat postavy z nejrůznějších seriálů a filmů, děsivé horrové příšery či studenta v županu!

Jak už zde bylo řečeno, kostýmy si připravili i učitelé, pan učitel Slaný se například zjevil jako samotný ďábel, paní učitelka Kudělová přiletěla jako pravá čarodějnice a nejvíc pobavila paní učitelka Schenková v kostýmu tyranosaura. Mezi povedené kostýmy žáků těžko můžeme vybrat jen pár, všichni si na nich dali opravdu záležet – raději se koukněte sami – o velké přestávce měli žáci totiž možnost vyfotit se ve svých kostýmech se svými spolužáky v našem fotokoutku.

Dnešní události využili i naši žáci z 3. ročníku Multimediální tvorby, kteří v rámci předmětu Návrhová tvorba natočili s kostýmy tématické video-spoty. Moc jsme si všichni tento den užili!