Na co se můžete těšit v nejbližší době?

Čekají nás zajímavé události, pojďme si je představit.

Besedy, workshopy a exkurze

Hurá! Po zdlouhavém prvním pololetí nás čeká malé obohacení výuky, a to pro všechny třídy! Škola si pro nás nachystala celkem osm workshopů a osm besed. Každá třída tedy zažije jeden workshop a jednu besedu, ale zájemci se mohou domluvit a místo se pro ně určitě najde v každé události. 

Na besedy s hosty si můžete připravit otázky, jelikož budete mít možnost se zeptat profesionála z oboru, do kterého můžete jednou jít. Budou tady proto, aby se podělili o vlastní zkušenosti a moudra, jenž za svou kariéru nasbírali.

Kdy a na co se můžete těšit?

Data pro všechny události se budou postupně odhalovat během února a března, ale již příští týden se na workshop může těšit 4. NO,  kteří si s fotografkou, paní Kozubkovou, vyslechnou prezentaci o tom, jak se fotí Módní fotografie, a také si to pak vyzkouší. 3. MT se ve stejný den může připravit na besedu o dronech, na kterou za nimi přijede specialista v oboru. 

Ve čtvrtek 24. 2. 2022 se zase 4. GD může těšit na exkurzi do tiskárny Printo. Zbylých 13 událostí odhalíme po jarních prázdninách. Tak nás sledujte.

Závěr

Kromě těchto akcí se můžete těšit na reportáže ze všech akcí, kde se ve zkratce budete moct dočíst, jak proběhly a všechny zajímavosti, které se tam udály.

Autor článku: Adéla Staňková