Ohlédnutí za plenérem na Opálené

Ohlédnutí za plenérem na Opálené. Akce to byla vydařená! :)

V pátek 24. září jsme s našimi druháky vyrazili na společný teambuildingový plenér ve ski areálu Opálená. Hned po příjezdu byla na místě cítit inspirativní a přátelská atmosféra. Všichni byli naprosto uchváceni místní překrásnou krajinou a horským vzduchem.

Nebyl však čas ztrácet čas, a tak se žáci, společně s panem učitelem, vrhli na pořádnou ranní rozcvičku! Po ní teprve začal hlavní program.

Žáci oboru Multimediální tvorba si vyzkoušeli dokumentovat krásu a výjimečnost ski areálu pomocí dronů a foťáků pod vedením pana učitele Slaného.

Grafici zase společně s paní učitelkou Krausovou využili přírodní prostředí jako inspiraci pro svoji – jak tradiční, tak i digitální – výtvarnou tvorbu. Vzniklo zde spoustu nápaditých ilustrací, maleb a studijních kreseb, ale také překrásné fotografie a video záběry.

Následovalo společné utužování vztahů při zábavných teambuildingových hrách s paní ředitelkou. Třídy si společnými silami museli poradit řešením různých her, spolupracovat a nechybělo ani posezení v kruhu důvěry.

Za odměnu a pilnou práci si žáci pochutnali na obrovských borůvkových knedlících či pořádné porci řízků. Mňam! Moc jsme si tuhle školní akci užili a těšíme se na další!

A nakonec ještě pár momentek 🙂