Velká show SŠUŘ 2022

WOW, letos se uskuteční první Velká show naší školy. Show, ve které uvidíte práce žáků, které vytvořili za uplynulý kalendářní rok. A že bude na co koukat..

O co jde?

Naši žáci za jeden rok vyprodukují spoustu skvělých prací, které si zaslouží publicitu. Minulý rok jsme trochu nesměle vyzkoušeli několik výstav včetně výstavy 70 prací s vernisáží. Možná si vzpomenete, že proběhla v klubu DK Akord, kousek od budovy školy. Měla úspěch, ale nelíbil se nám její statický charakter. Proto jsme se rozhodli celou akci více rozhýbat a připravit parádní show pro žáky, rodiče, absolventy a všechny příznivce školy.

Kdy a kde?

Datum akce je stanoveno na sobotu 17. 12. 2022 a program začne od 18 hodin. A i když bude akce opět v DK Akord na náměstí SNP, tak tentokrát vyzkoušíme velký sál, kde bude k pódiu přistaveno molo a celá show tak bude blíž všem divákům.

Dostupnost MHD je výborná ze všech směrů a parkování je možné za budovou DK Akord – na parkovišti u aquaparku, které má obrovskou kapacitu a díky tomu, že se akce koná v sobotu, měla by být volná místa i před vchodem do DK Akord.

Na co se můžete těšit?

Téměř 40 žáků pro vás připravuje nabitý program a hladký průběh akce. Můžete se těšit na módní přehlídky návrhářů, pohyblivou výstavu prací grafiků, hudební vystoupení, promítání filmů našich žáků a další zajímavé vstupy. Předpokládaný konec akce je v 21:30.

Přijďte podpořit mladé talenty a zažijte úžasnou Velkou show SŠUŘ! Vstupenky jsou k zakoupení v ředitelně školy a cena jedné vstupenky je 350 Kč.