Seznamte se s naší školní redakcí!

Hodně o ní slyšíte, ale málo ji vidíte. Co to je? Naše redakce! Pojďme si představit její členy..

Jak jste si mohli povšimnout, na naší škole funguje Redakce. Redakce se podílí na provozu našich sociálních sítí a také na organizaci školních akcích. Momentálně má 5 členů a každý z nich má svoji speciální funkci. Pojďme si je všechny společně představit!

Vídenská Sofie, šéfredaktorka

‘‘Odjakživa mě bavilo organizovat a plánovat a kromě toho jsem blázen do kinematografie. Zajímám se o scenáristiku, produkci a hlavně o práci v kolektivu. Díky školní redakci si mohu vyzkoušet organizování lidí i práci v kolektivu a hlavně se díky tomu neustále zlepšuji a posouvám ve svých dovednostech.‘‘

Adéla Staňková, redaktorka

‘‘Do redakce jsem se přidala, jelikož mě baví psát a chtěla jsem být svou zálibou nápomocná. V redakci pracuji převážně na psaní textů, ale ráda se pouštím i do tvorby bannerů na web a sociální sítě.‘‘

Petra Javorková, redaktorka

‘‘Mojí hlavní aktivitou v naší redakci je psaní a tvorba článků pro školní web. Do redakce jsem se přihlásila pro příležitost se rozvíjet a čerpat zkušenosti v oblasti, které se chci v budoucnu věnovat.‘‘

Filip Tichopád, sociální sítě, foto a video

‘‘Velice rád se učím novým věcem a proto jsem v redakci. Mám rád digitalní umění, animaci, fotografování, natáčení a edit videí. V redakci mám možnost získat v těchto oblastech reálné zkušenosti a to mě baví.‘‘

Hana Švendová, grafička

‘‘Mojí největší srdcovkou je ilustrování, fantasy filmy, grafika a Digital Art. Redakce mě však nadchla tím, že zde mohu zkusit něco nového navíc a získat další zkušenosti do praxe.‘‘ 

Zaujala vás naše školní redakce?? Mezi tvářemi redakce se můžete objevit i vy! Ozvěte se.