Stužkovák 2021

První stužkovací večírek už máme za sebou! Chcete vědět jaký byl?

První stužkovací večírek už máme za sebou! Chcete vědět jaký byl?

Byl prostě skvělý.  Žáci 4. ročníku MT/NO zvládli zorganizovat stužkovací večírek na výbornou a o zábavu se postarali nejenom žáci, ale i soutěživost některých učitelů. K občerstvení bylo na výběr z výborných jednohubek, chlebíčků, pizza šneků a samozřejmě nechyběly ani křupavé řízky! 🙂 

Večerem nás provázela Patricie Petřeková, která byla zároveň hlavní organizátorkou. Program byl zahájen proslovem Vendy Osmančíkové, která zavzpomínala na začátky studia u nás ve škole a společné zážitky z této doby. A po proslovu nastala hlavní chvíle večera o to samotné pasování do stavu maturantského. 

Dále pokračovala volná zábava, kde si žáci mohli popovídat s učiteli konečně o něčem jiném než o písemkách 🙂 a poznat se i z jiné stránky. 

Pak přišla na řadu tombola, kde se soutěžilo o spoustu zajímavých a užitečných cen. Kdo zaváhal s nákupem lístků do tomboly opravdu toho litoval. A jako každý rok, vyhrála na plné čáře paní učitelka Schenková. 

Po silných emocí z tomboly, jsme u vzpomínkového videa zavzpomínali na čtyři roky, které jsme spolu strávili. Žákům i učitelům ukápla nejedna slza. 

Tímto však program nekončil. Během večera jsme zažili i krásný sólový zpěv, další zajímavé soutěže a hlavně spoustu zábavy. 

Za pár měsíců, všichni odmaturují a začne jim nová etapa života. Někteří budou pokračovat ve studiu na vysoké škole a jiní se vrhnout do pracovního života. Ať se každý z našich úžasných maturantům rozhodne jakkoliv, my jim držíme palce, aby se jim splnili jejich sny. 

A tady jsou momentky ze stužkováku: